Date Event Location Time Result Links
 
January
Sat. 13 Karl Schlender Invitational Williams Center (Whitewater, Wis.) Final Non-Scoring
Fri. 19 Ranger Relays Petretti Fieldhouse (Somers, Wis.) Final 3rd of 6
Sat. 27 UW-Platteville Select Williams Fieldhouse (Platteville, Wis.) Final Non-Scoring
 
February
Sat. 10 UW-Platteville Invite Williams Fieldhouse (Platteville, Wis.) Final Non-Scoring
Sat. 17 Margaret Bradley Invite Henry Crown Field House (Chicago, Ill.) Final 6th of 9
Sun. 25 NACC Indoor Championships Tarble Athletic Center (Kenosha, Wis.) Final 7th of 9
 
March
Fri. 2 Carthage Final Qualifier Tarble Athletic Center (Kenosha, Wis.) Final Non-Scoring
Sat. 3 Pointer Final Qualifier Quandt Fieldhouse (Stevens Point, Wis.) Final Non-Scoring
Thu. 29 Viking Olympics Austin E. Knowlton Outdoor Athletic Complex (Rock Island, Ill.) Final 11th of 11
 
April
Sat. 7 Benedictine Invite University Sports Complex (Lisle, Ill.) Final 18th of 18
Fri. 13 Benedictine Relays University Sports Complex (Lisle, Ill.) Final 17th of 29
Sat. 14 Benedictine Relays University Sports Complex (Lisle, Ill.) Cancelled
Sat. 21 University of Dubuque Invite University of Dubuque (Dubuque, Iowa) Final 11th of 11
Sat. 28 Beloit Relays Karris Track (Beloit, Wis.) Final 12th of 13
 
May
Fri. 4 NACC Outdoor Championships University Sports Complex (Lisle, Ill.) Day 1
Sat. 5 NACC Outdoor Championships University Sports Complex (Lisle, Ill.) Final 7th of 10
Thu. 10 Dr. Keeler Invite Benedetti-Wehrli Stadium (Naperville, Ill.) Day 1
Fri. 11 Dr. Keeler Invite Benedetti-Wehrli Stadium (Naperville, Ill.) Final Non-Scoring
Thu. 17 Augustana Twilight Austin E. Knowlton Outdoor Athletic Complex (Rock Island, Ill.) Final Non-Scoring
 
December
Sat. 1 Titan First Chance Meet Shirk Center Indoor Track (Bloomington, Ill.) Final Non-Scoring
 
January
Fri. 18 Ranger Relays Petretti Fieldhouse (Somers, Wis.) 2:30 PM
Sat. 26 Pioneer Open Williams Fieldhouse (Platteville, Wis.) 11:00 AM
 
February
Sat. 2 Olivet Nazarene Invite Olivet Nazarene (Bourbonnais, Ill.) 10:00 AM
Sat. 16 Margaret Bradley Invitational Henry Crown Field House (Chicago, Ill.) 11:30 AM
Sat. 23 NACC Indoor Championships Tarble Athletic & Recreation Center (Kenosha, Wis.) 11:00 AM
 
March
Fri. 1 Carthage College Final Qualifier Tarble Athletic & Recreation Center (Kenosha, Wis.) 3:00 PM
Sat. 2 Pointer Final Qualifier Multi-Activity Center (Stevens Point, Wis.) 10:30 AM
Fri. 8 NCAA Indoor Championships Reggie Lewis Center (Boston, Mass.) TBA
Sat. 9 NCAA Indoor Championships Reggie Lewis Center (Boston, Mass.) TBA
Sat. 30 Viking Olympics Austin E. Knowlton Outdoor Athletic Complex (Rock Island, Ill.) 11:00 AM
 
April
Sat. 6 Benedictine University Duals Benedictine University Sports Complex (Lisle, Ill.) 10:00 AM
Fri. 12 Benedictine University Relays Benedictine University Sports Complex (Lisle, Ill.) 12:00 PM
Sat. 13 Benedictine University Relays Benedictine University Sports Complex (Lisle, Ill.) 10:00 AM
Fri. 19 UD Good Friday Open University of Dubuque (Dubuque, Ill.) 10:00 AM
Sat. 27 Beloit Relays Strong Stadium (Beloit, Wis.) 10:00 AM
 
May
Fri. 3 NACC Outdoor Championships Benedictine University Sports Complex (Lisle, Ill.) 9:30 AM
Sat. 4 NACC Outdoor Championships Benedictine University Sports Complex (Lisle, Ill.) 10:00 AM
Thu. 9 Dr. Keeler Invitational Benedetti-Wehrli Stadium (Naperville, Ill.) 2:00 PM
Fri. 10 Dr. Keeler Invitational Benedetti-Wehrli Stadium (Naperville, Ill.) 2:00 PM
Thu. 16 Twilight Qualifier Austin E. Knowlton Outdoor Athletic Complex (Rock Island, Ill.) 3:00 PM
Thu. 23 NCAA Outdoor Championships Spine Sports Complex (Geneva, Ohio) TBA
Fri. 24 NCAA Outdoor Championships Spine Sports Complex (Geneva, Ohio) TBA
Sat. 25 NCAA Outdoor Championships Spine Sports Complex (Geneva, Ohio) TBA